5. Winstrol

Istnieje niewiele odżywek czy suplementów dla sportowców na przyrost masy mięśniowej, które są całkowicie bezpieczne – nie zawierają zgubnych dla organizmu sterydów. Czy Winstrol jest jednym z nich? Niezupełnie…

Winstrol cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, to jeden z niewielu skutecznych specyfików, który rzeczywiście wpływa na przyrost masy mięśniowej. Po suplement ten sięgają głównie sportowcy – i zawodowcy, i amatorzy – którzy sporą część czasu spędzają na treningach na siłowni. Jest on nieoceniony, jeśli chodzi o sporty siłowe, głównie podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, a także w sportach walki i… lekkoatletyce.

Co nam daje Winstrol?

Oczywiście – mięśnie. I to nie byle jakie. Winstrol znacząco wpływa na przyrost masy mięśniowej. Jego regularne spożywanie pozwala osiągnąć nam naprawdę spektakularne efekty. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że nie zatrzymuje wody w organizmie. Dzięki temu cieszy się szczególnym zainteresowaniem kulturystów.

Uwaga DOPING Uwaga DOPING Uwaga DOPING

Musimy Was zmartwić. Niemal każda federacja uważa Winstrol za doping – jest to suplement całkowicie zakazany w sporcie. Oczywiście, jeżeli nie jesteśmy zawodowcami, nie mamy się czego obawiać – wręcz przeciwnie, możemy zażywać ten specyfik bez większych obaw. Warto zwrócić uwagę na słowo „niemal” – nie twierdzimy, że jest on zakazany przy każdym sporcie, aczkolwiek przy większości. Najlepiej sprawdzić tą kwestie w regulaminie własnej federacji bądź spytać się osoby w tym zakresie kompetentnej.

Czary-mary hokus-pokus, czyli magiczne działanie Winstrolu

Wiele osób, które spożywało Winstrol potwierdza, że specyfik ten działa na przyrost masy mięśniowej. Warto zaznaczyć jednak, że jest spora grupa, która temu absolutnie zaprzecza. Zdania są podzielone, jednakże większość wskazuje, że Winstrol daje efekty. Można zatem przyjąć, iż jest on skuteczny.

Winstrol jest doskonały na redukcję – redukuję tkankę tłuszczową i zapobiega zatrzymywaniu się wody. Największe efekty daje u osób, które mają już wypracowany pewien poziom. Mówiąc prościej, większe efekty widać u zawodowców, a nie amatorów.

STOP PODRÓBKOM

Sam Winstrol jest stosunkowo bezpiecznym środkiem. Wprawdzie niektórzy skarżą się na skutki uboczne związane z jego długotrwałym zażywaniem (w długim okresie czasu), aczkolwiek nie są one tak niebezpiecznie jak w przypadku ‘podróbek’. Na rynku znajdziemy niemal niezliczoną ilość zamienników-podróbek tego specyfiku. Żaden z nich nie został odpowiednio przebadany. Ich spożycie może być BARDZO NIEBEZPIECZNE – może odbić się nie tylko na zdrowiu, ale również na życiu. Stanowczo zalecamy zakup Winstrolu na oryginalnej stronie producenta bądź dystrybutora, nigdy z niepewnych źródeł czy Allegro.

UWAGA! OPCJA CZASOWA

Winstrol, w porównaniu do naturalnych specyfików na przyrost masy mięśniowej, nie może być stosowany przez długi okres czasu. Środek ten można zażywać jedynie przez kilka tygodni. Dłuższe spożycie może doprowadzić do poważnych skutków ubocznych – zaburzenia gospodarki lipidowej, uszkodzeń wątroby, a nawet… zawału serca.

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...