1. Mass Extreme

Marzysz o atrakcyjnym, odpowiednio wyrzeźbionym ciele? Masz dość wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni, nieprzynoszących żadnych pozytywnych efektów? Chcesz w końcu poczuć się jak prawdziwy mężczyzna? Oto skuteczne tabletki na Twoje wszystkie zmartwienia – Mass Extreme. Poznaj suplement na przyrost masy mięśniowej na miarę XXI wieku!

Mass Extreme wyróżnia się wyjątkowym, można powiedzieć, że innowacyjnym składem. W środku znajdziemy unikalne połączenie składników – niezawodną formułę Pro Growth Active + Massive Testo Activator. Z opakowania wynika, iż Mass Extreme zawiera również: lecytyna sojowa [20% kwasu fosfatydowego]; otoczka kapsułki – żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu; ekstrakt buzdyganka naziemnego (Tribulus Terrestris) [40% saponin]; kwas D-Asparaginowy; cytrynian magnezu; ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graecum); kwas gamma- amino masłowy; ekstrakt korzenia Maca (Lepidium meyeni); cytrynian cynku; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); 5′-deoksy-adenozylokobalamina. Trzeba przyznać, że jest to niezwykła mieszanka substancji – rzadko spotykana, niezwykle skuteczna, a przy okazji również niewiarygodnie bezpieczna. Osoby, które stosowały Mass Extreme twierdzą, że nawet regularne spożywanie suplementu nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi!

Najważniejsze: EFEKTY

Innowacyjny, odpowiednio dobrany skład musi dawać niewiarygodne efekty. Nie da się ukryć, że Mass Extreme to jeden z najlepszych produktów na przyrost masy mięśniowej dedykowany mężczyznom. Oczywiście, jego skuteczność w dużej mierze zależy od intensywności naszych ćwiczeń. Jeżeli jednak jesteśmy stałymi bywalcami siłowni nie musimy się obawiać – już jedna dawka sprawi, że zauważymy postępy w sesji treningowej. Jakie? Mass Extreme dodaje nam sporo energii – można stwierdzić, iż całe pokłady energii, niezbędnej do wykonywania efektywnych ćwiczeń. Po drugie, ten niewiarygodny suplement zwiększa naszą wytrzymałość. Już jedna tabletka sprawi, że będziemy mogli wykonać znacznie więcej powtórzeń aniżeli wcześniej. Po kilku dniach spożywania Mass Extreme każdy będzie mógł wykonać do 4 raz więcej powtórzeń – oczywiście, z większym obciążeniem. Chyba nie trzeba mówić, że specyfik ten pozwala trenować znacznie dłużej i intensywniej – to akurat rozumie się samo przez się. To, co najważniejsze – Mass Extreme znacząco zwiększa masę mięśniową i poprawia męską sylwetkę. Kompleksowa kuracja zwiększa masę mięśniową do 96 proc. Tutaj zaznaczyć trzeba, że aby osiągnąć tak spektakularne wyniki, trzeba ćwiczyć na siłowni. Niestety, samo przyjmowanie tabletek nic nam nie da. Odżywka ta działa wyłącznie, jeżeli połączymy ją z intensywnym, regularnym treningiem (dlatego jest tak skuteczna w przypadku kulturystów).

I… BEZPIECZEŃSTWO

Mass Extreme jako jeden z niewielu suplementów na przyrost masy mięśniowej, jest maksymalnie bezpieczny. Jak to możliwe? Po pierwsze warto jeszcze raz zajrzeć na skład. Jak widać jest on praktycznie naturalny, a przez to bezpieczny dla zdrowia. Po drugie, odżywka ta nie jest traktowana jako doping. W tej kwestii warto jednak skonsultować się ze swoim trenerem. Jeżeli ćwiczymy amatorsko bądź nie bierzemy udziału w zawodach, nie musimy bać się o żadną dyskwalifikację – możemy bez żadnych oporów spożywać Mass Extreme. Produkt ten został przebadany przez  specjalistów, jest również polecany przez sportowców, kulturystów i trenerów personalnych.

No votes yet.
Please wait...