4. Somatodrol

Somatodrol, czyli Twój klucz do sukcesu!!! Somatodrol jest trochę jak Metadrol – znany i lubiany przez sportowców z całego świata. Dlaczego? To jeden z niewielu suplementów diety dostępnych na rynku bez recepty, który umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów w bardzo krótkim czasie – niewiarygodnej muskulatury. Ale, ale… TO JESZCZE NIE KONIEC JEGO ZALET. Somatodrol jest całkowicie bezpieczny zarówno dla życia jak i zdrowia osób go zażywających. Regularna kuracja nie wywoła u nas żadnych, ale to kompletnie żadnych skutków ubocznych. Co więcej, również po zakończonym spożywaniu Somatodrolu osiągnięte efekty ‘nie znikną’. Można powiedzieć, że jest to odżywka-marzenie.

Somatodrol został stworzony przez sztab wykwalifikowanych naukowców. Producent zadbał tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Produkt ten jest dopracowany w każdym aspekcie – maksymalizuje efekty pracy na siłowni. Somatodrol został przebadany przez lekarzy i specjalistów, którzy nie tylko potwierdzili jego skuteczność, ale wykluczyli występowanie jakichkolwiek skutków ubocznych. Oczywiście, jego wysoką skuteczność potwierdzają przede wszystkim sami panowie, którzy go stosowali bądź stosują.

Somatodrol – odżywka na przyrost masy mięśniowej DLA KAŻDEGO

W sieci krąży opinia, jakoby to Somatodrol był dedykowany wyłącznie dla mężczyzn i to w dodatku zawodowców w sportach siłowych. Nic bardziej mylnego. Specyfik ten nie jest wyłącznie dla zawodowców – kulturystów czy medalistów w rzucie młotem. Wręcz przeciwnie. Odżywka ta może być stosowana przez KAŻDEGO, kto pragnie wyrzeźbić swoje ciało. Można powiedzieć, że preparat ten maksymalizuje efekty pracy z własnym ciałem, a więc pracy na siłowni. Polecany jest on zatem wszystkim, którzy regularnie trenują – czy to na siłowni czy to w domowej siłowni.

Skład na miarę XXI wieku

Dlaczego Somatodrol jest aż tak skuteczny? To nie placebo czy zabójcze sterydy, a doskonale, idealnie wręcz dobrany skład. W środku znajdziemy takie ‘perełki’ jak: arginina, bete-alanina, pieprz cayenne, guarana, witamina B12. Każdy z tych składników osobno jest mało skuteczny. Razem natomiast potrafi zdziałać cuda – umożliwia osiągnięcie spektakularnej sylwetki, idealnie zarysowanych mięśni, znacznej wielkości masę mięśniową.

Doping czy nie doping?

Oto jest pytanie. Niestety, na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Docelowo Somatodrol nie jest uznawany za doping. Aby jednak uzyskać 100-procentową pewność, niezbędne jest skonsultowanie się z własnym trenerem. Wiadomo, że każda federacja ma inne przepisy. Większość nie uznaje tej odżywki za środek zabroniony, jednakże z roku na rok kwestia ta ulega zmianie. Zanim zastosujesz Somatodrol przed zawodami kulturystycznymi, przeczytaj regulamin. Pozwoli Ci to uniknąć nieprzyjemnych kwestii.

TRWAŁOŚĆ przede wszystkim

To, co wyróżnia Somatodrol na tle innych suplementów tego typu – oprócz jego skuteczności oraz bezpieczeństwa – to trwałość efektów. Kuracja tą odżywką pozwala uzyskać nam maksymalnie trwałe efekty. Mówiąc prościej, po zakończeniu zażywania specyfiku ani nie stracimy naszej masy, ani nie przybierzemy na wadze (Somatodrol redukuje również tkankę tłuszczową).

Rating: 3.0. From 2 votes.
Please wait...